Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любовта към хората е обратно пропорционална на шофьорския стаж.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Блондинка и брюнетка ще скачат от Айфеловата кула. Коя ще го направи първа? - Брюнетката. Брюнетката първо ще попита няколко пъти за правилния път!
Блондинки
03.10.2017
3,361 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама влюбени седят на брега на езерото. Момичето поглежда кам своя любим и казва: - Не е ли време да се оженим? Момчето въздъхва: - Ех, кой ли ще ни вземе нас?
Бай Ганьо Българина, турчина и американеца отишли на разходка в планината, обаче станало тъмно. Видяли едно прозорче, което свети. Отишли до него и погледнали, че има там човек. Те го попитали: - Може ли да пренощуваме при Вас? Той им казал: - Да, тъкмо имам три свободни стаи. Бай Ганьо българина бил настанен в стая с мравки, турчина - със стъкла, а американеца - в стая с гвоздеи. На сутринта всички разбрали, че в стаята на Бай Ганьо няма мравки. Турчина го попитал: - Къде са мравките, нали снощи бяха в стаята? Бай Ганьо българина отговорил: - Амчи, аз убих една и другите отидоха на погребение!
Седят си двама на брега на язовир Искър и разговарят : - Ей глей колко много вода . Цяла София пие вода от тоя язовир . Страшно много вода. - Абе, а ако това не беше вода а ракия? - Е, че колко ракия е това бе?!
За да определи коя жена е за рая и коя за ада, Свети Петър имал колче и когато дойде жена я слагал на колчето. Ако протече кръв - в рая, ако ли не - в ада. Един ден дошло момиченце. Седнало на колчето и потекло кръв. Тогава свети Петър и рекъл: - Ти си за рая! - Не искам в рая! - казало момиченцето. - Тогава в ада, чадо! - Неща в ада! - Къде искаш, дете мое? - учудил се Свети Петър. - На колчето...
Разговор по icq-то: - Уф..мина шефът, видя ме, че играя на World of Warcraft... помоли ме след пет минути да отида в кабинета му... -Ъъъъ търсиш ли работа? - НЕ...той ми продаде оръжие, доста скъпо, но нямах избор...