Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Блондинка и брюнетка ще скачат от Айфеловата кула. Коя ще го направи първа? - Брюнетката. Брюнетката първо ще попита няколко пъти за правилния път!
Блондинки 3,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама влюбени седят на брега на езерото. Момичето поглежда кам своя любим и казва: - Не е ли време да се оженим? Момчето въздъхва: - Ех, кой ли ще ни вземе нас? Бай Ганьо Българина, турчина и американеца отишли на разходка в планината, обаче станало тъмно. Видяли едно прозорче, което свети. Отишли до него и погледнали, че има там човек. Те го попитали: - Може ли да пренощуваме при Вас? Той им казал: - Да, тъкмо имам три свободни стаи. Бай Ганьо българина бил настанен в стая с мравки, турчина - със стъкла, а американеца - в стая с гвоздеи. На сутринта всички разбрали, че в стаята на Бай Ганьо няма мравки. Турчина го попитал: - Къде са мравките, нали снощи бяха в стаята? Бай Ганьо българина отговорил: - Амчи, аз убих една и другите отидоха на погребение! Седят си двама на брега на язовир Искър и разговарят : - Ей глей колко много вода . Цяла София пие вода от тоя язовир . Страшно много вода. - Абе, а ако това не беше вода а ракия? - Е, че колко ракия е това бе?! За да определи коя жена е за рая и коя за ада, Свети Петър имал колче и когато дойде жена я слагал на колчето. Ако протече кръв - в рая, ако ли не - в ада. Един ден дошло момиченце. Седнало на колчето и потекло кръв. Тогава свети Петър и рекъл: - Ти си за рая! - Не искам в рая! - казало момиченцето. - Тогава в ада, чадо! - Неща в ада! - Къде искаш, дете мое? - учудил се Свети Петър. - На колчето... Разговор по icq-то: - Уф..мина шефът, видя ме, че играя на World of Warcraft... помоли ме след пет минути да отида в кабинета му... -Ъъъъ търсиш ли работа? - НЕ...той ми продаде оръжие, доста скъпо, но нямах избор...