Треньорът на ЦСКА говори с възпитаниците си преди мача с Левски:
- Днес е рожденият ми ден и най-добрият подарък, който можете да ми направите, е една победа тази вечер.
- Сори, тренер, да беше казал по-рано, вече ти купихме вратовръзка.
Събуждат се сутринта две педите.
Първият казва:
- Ох, погледни в дупето ми, там нещо май цъка? !
Вторият си вкарва ръката и внимателно пипа:
- Няма нищо!
Първият
- По-надълбоко виж де...
Вторият
- Я чакай, има нещо наистина... напипах го... УАУ! ! ! "Ролекс"... златен! ! !
Първият усмихнато
- Честит рожден ден! ! !