Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
SMS: Хайде утре да закусваме заедно? Да ти се обадя или да те побутна с лакът?
Разни 2,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада журналистка от вестник "СТАНДАРТ" чака пред жилището на Софи Маринова. - Извинете! Бихте ли ми дали интервю ? - На драго сърце,но не винаги го нося със себе си ! Министерството на здравеопазването предупреждава! Дългото чакане на опашка пред личния лекар вреди на Вашето здраве! Събудих се и отворих очи. Първото нещо, което си помисли: "Как ще се прибера вкъщи и ще си легна." - Кое е най-гадно?! - Да си в пустинята и да умираш от жажда, а да имаш вода в коляното! Двама колеги се готвили да заминат командировка в Либия. Дошли им документите и те тръгнали на път. Единия обаче го спрели на границата и не го пуснали. Унил, той се върнал вкъщи и казал на жена си: — Докато колегата се върне от Либия, аз ще се крия и ще се правя, че съм в Либия, за да не се изложа, че не са ме пуснали на границата. Ако идват гости, на тавана съм! Жена му се съгласила и го прикривала пред съседите. След известно време тя му казала: — Съседката си купи обувки с пари на колегата от Либия. Съпругът отвърнал: — Купи си и ти. След няколко дена: — Съседката си купи кожухче с пари на колегата от Либия. Съпругът се замислил малко и отвърнал: — Купи си и ти. След още няколко дена: — Съседката си намери любовник. Съпругът се замислил много, преглътнал и казал: — Намери си и ти. Обаче като се върнем с колегата от Либия, такъв бой ще ядеш…