Дивия Запад.Жега. Кон влиза в местната уестърнска кръчма на Тумбстоун.Отива на бара и казва:
- Едно уиски!
Бармана му налива,коня го изпива и излиза.Бармана се чеше по главата и казва:
- Ей такова чудо не съм виждал?!
От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо:
- Да бе в такава жега уиски без лед...
Медицинска сестра докладва на дежурния хирург:
- Имаме един пострадал при автомобилна катастрофа; двама пияни, които са се били; някакъв се е самонаранил с пистолет и един много тежък случай - мъж който е отказал да измие чиниите...