Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива студент на изпит. Оставя пред преподавателя бутилка синьо "Джони Уокър".. - Хм, добре.. Студентът изважда и кутия бонбони. - Хм, много добре... Студентът изважда и една луксозна писалка "Паркър". - Отлично, - казва преподавателя, - дайте си книжката.(разписва се). - Отлично, отивам да се явя и на физика, - студентът прибира всичко обратно в плика и излиза.
Студентски 3,468 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровец се вози на такси в Балкана. Пътят е много тесен. На един завой колата изхвръква от пътя и започва да пада дерето.Шофьорът прошепнал обезумял: - Господи! Ще умрем! Габровеца го скастрил: - Вместо да се обяснявш, изключиш таксиметъра! - Какво ще стане, ако кръстосаме слон и кенгуру? - Големи дупки в Австралия. Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?" Търговец си наема за секретарка блондинка. - Какво правиш? - чуди се негов приятел. - Та тя е тъпа! - И това е чудесно! Преди нея имах една умна - половината бизнес ми отмъкна! - Що за миризма? Пили ли сте? - Не, риба съм ял. - Странно, а такава миризма... - Рибата е пила...