Мъж и жена се карат:
— Ама ти си била голяма идиотка ма!
— Ами идиотка ще съм. Ако се бях омъжила за генерал, щях да съм генералша.
Ти що не работиш?
— Днес ми е ден за секс!
— Какво ще рече това?
— Eмиии, еб*л съм ти и работата…
Студент влиза половин час преди края на изпита. Сяда и започва да пише, а изпитващия му казва, че няма да му приеме работата и по добре да си отива и да не си губи времето. Когато изпитното време свършва всички си оставят работите на бюрото на квестора. Идва и нашия човек, а ония му вика:
— Нали ви казах да не пишете! Не ви приемам работата.
А студента злобно пита:
— Вие знаете ли кой съм аз?
— Не.
Студента мушка листа си между всички други и нагло казва:
— Не ви и трябва…
Пред щанда за водка:
— Две ли да вземем или три?
— Три.
— Защо? Вчера взехме три и едната остана, по-добре две.
Към продавачката:
— Две копърки и три шишета водка.
Разковор в аптека:
— Имате ли черни презервативи?
— Защо точно черни?
— Един колега почина и искам да изкажа съболезнованията си на жена му.
Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
Гражданин решил да предпази автомобила си от кражба и написал бележка на предното стъкло:
„Радиото не работи, акумулатора е изтощен, няма бензин.“
На другата сутрин намери друга бележка на предното стъкло: „Тогава не ти трябват гумите!“
- Що е това русо и умно?
— Кокер шпаньол!
Една дама, млада шофьорка, спира колата на сфетофара. Светва зеленото, но колата й загасва и когато отново запалва цветът отново е червен. Това така я претeснило, че когато отново е зелено тя пак не може да запали колата и отзад започнали да бибипкат. Когато за трети път тя чака зелено, дежурният полицай идва при нея и с усмивка казва:
— Това са единствените цветове, които предлагаме днес госпожо.
Жена казва на мъжа си:
— Хайде, като се караме всеки път да отделяме по пет лева в касичката.
— Да, бе! Аз да не съм милионер?
- Защо хирурзите са с маски по време на операция?
— За да не облизват скалпела.
Питат радио Ереван:
— Как е бъдеще време на глагола прозявам се?
— Спя.
Иванчо пита баща си:
— Тате, теб твоята майка биела ли ти е?
— Не, само твоята.
Иванчо ходи по улицата с майка си. Срещат една приятелка на майка му. След като се поздравили, майката казва:
— Иванчо, целуни лелята.
— Няма!
— Иванчо, казах ти!
— Няма!
— Е защо така?
— Вчера тази леля заради една целувка такъв шамар извъртя на тате…
- Каква е разликата между мечката и пожарникаря?
— Мечката спи само зиме.
- Татко, дай ми двадесет лева!
— Нямам.
— Ти не си ми никакъв баща! Сега ще поискам от съседа и ще видиш, че той ще ми даде…
Тест:
1. Красив ли си?
да – 1 точка
не – 0 точки
2. Умен ли си?
да – 1 точка
не – 0 точки
Резултат:
2 точки – Вие сте умен и красив
1 точка – Вие сте умен или красив
0 точки – Вие сте тъп изрод
- Професоре, задайте ми още един допълнителен въпрос.
— Както желаете. Знаете ли, кога е поправителната сесия?
Учебен час. Отваря се вратата и влиза ученик.
— Защо закъсня? – пита го учителката.
— Исках да отида за риба, но баща ми не ми разреши, – отговаря Иванчо.
— Твоят баща правилно е направил! – казва учителката, – той ти е обяснил, защо трябва да отидеш на училище?
— Да – кима Иванчо,- той каза, че няма да стигнат червеите за двама.
- Какво означава поговорката „И вълкът сит и агнето цяло“
— Че вълците са изяли овчаря и кучето.