Докарват в болницата тежко ранен и сестрата го пита:
— Катастрофа ли?
— Не, печатна грешка в учебника по химия.
Пиков час в градския транспорт, блъсканица. Жена без да иска докосва по члена мъжа до нея.
— О, извинете!
— А не, аз съм шахматист, пипнеш ли – играеш.
В съда. Съдията:
— Осъждам ви на 5 години… — А телевизор ще има ли?
— Гледането на националната телевизия е част от наказанието.
Двама пияници си говорят в кръчма:
— Дали през 21 век компютъра ще замести вестника?
— Не.
— Защо?
— С компютър муха можеш ли да убиеш?!
Две блондинки разговарят и едната казва:
— Муцка, да знаеш днес какво ми се случи – заседнах в асансьора и стоях там 3 часа!
— А ти да знаеш на мен какво ми се случи… Ескалаторът в мола спря и стоях там цял ден!!!
- Тате, тате, искам iPhone 5s!
— Ето ти 20 лева, отиди да се напушиш като нормалните деца.
Срещат се двама приятели. Единият неотдавна се е оженил. Нежененият пита:
— Е, как е семейният живот?
— Абе, мани… забранено ми е да пуша, забранено ми е да пия… — И кво… вече съжаляваш, че не си ерген?
— И да съжалявам ми е забранено…
- Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло?
— Защото това е цвета на щастието и радостта… — Защо тогава младоженецът е в черно?
Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле
Първият разправя:
— Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам.
Вторият вика:
— Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф.
В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат:
— Къде по дяволите тръгна?
Третия мишок се спира и отвръща:
— Отивам си в къщи да оправя котарака…
„Как да върнем младите хора към религията?“
„Пуснете безплатен WiFi в църквите“
Питат радио Булгаристан:
— Какво е хамелеон?
— Ми това е милиционер станал полицай после мутра след това бизнесмен и накрая депутат.
- Тате, тате, хайде да отидем на цирк,
— За какво, сине, някакви си глупости да показват.
— Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете.
— Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове.
Тя:
— Е, третия тост, както е прието, да пием за любовта. Горната половина на чашата се пие за любовта, а долната за секса.
Той:
— Тогава аз ще пия през сламка…
Две блондита си говорят на летището и едната казва:
— Абе виж го тоя самолет колко е голям… как така успява да литне?
А другата отговаря:
— Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък!
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве.
— Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? – попитала Айшето
— Не ма, виж колко желязо потъна!!
Докарват в районното пиян. Той се възмущава :
— Искам да знам защо сте ме докарали?
— Докаран сте тук като участник в пиянско сбиване – му отговарят.
— А-ааа, това променя нещата! – възкликва пияният, потривайки ръце. – Кога започваме?
Влиза един пингвин в бара и пита бармана:
— Извинете, да сте виждали баща ми?
Бармана:
— Не, а как изглежда той?
Един сляп влиза случайно в един бар със стриптизьорки. Застава на бара мислейки че говори с барман и казва:
— Пич, мога ли да ти кажа последния виц за блондинки?
Чува го жената седяща до него и казва:
— Пич, преди да кажеш вица трябва да ти кажа пет неща. Барманката е блондинка, сервитьорката също е блондинка, момичето, което седи отляво е 1.90, руса и има черен колан по карате, момичето, което седи от дясната ти страна е блондинка и вчера беше освободена от затвора за убийство… и аз съм блондинка… Е, и така искаш ли да кажеш още вица?
Слепият отговорил:
— Оооооооо не!!! Ако трябва и да ви го обяснявам по пет пъти…
- Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза?
— Да, разбира се, че нямате!
— Дайте да Ви целуна!
— Ааа! Няма нужда!
Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява… Значи – при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно… Тръгва оня из Лондон… След 2 часа се връща, а колата потрошена… — Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири!
— Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено???