Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Първото, което направих в новото жилище беше да пусна интернет. — Да, първо са жизненоважните неща, а после удобствата.
Интернет и PC 3,315 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечо Пух и Прасчо на купон. В ранните часове след края на купона двамата лежът в един креват. По едно време Прасчо изплашено пита: - Мечооо какво правиш ? - К`во, к`во. Не виждаш ли, че си бия чакия бе, свиня мръсна ? ! След малко пак Прасчо - Аааа Мечо искаш ли да свършиш ? - Ми искам, как да не искам - Ами да беше хванал твоята патка тогава ! Г-н Сакс-Кобургготски, вместо да съветвате хората да си сменят чипа, сменете вие вашия, защото сте с дефектна версия, която не поддържа добре български език. Какво е скука ? Да пишеш цял ден по скайп на Echo/Sound Test Service.(внимавайте ако започне да ви отговаря) Все по-често се замислям, че отивам на работа, защото има интернет, а в магазина - защото има бира. умен просяк казва на тъп богаташ.-ей ти ела тук!-богаташът се хваща и отива.-какво искаш?- пита богаташът.-ако искаш моите дрехи и хотелът който притежавам...?-предлага му просякът-...трябва обаче да ми дадеш половината от парите си!-богаташът се съгласява въпреки че това е лъжа а той не знае. богаташът влиза в хотела преоблечен в дрехите на просякът а просякът бил залепил хубав костюм направен от хартия на своите просешки дрехи и затова богаташът се бил облякъл в дрехите на просякът и щом полицаите в хотела видяли задната част на дрехата на богаташът хубавичко го пребили а после го изхвърлили от хотела .какво не ви ли е смешно на мен много хахахахахахахаха.