Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра си купува самолет и пита продавача: - Aбе, брато, т`ва колко дига, бе? - Около 1 000 км. - Малиии..., т`ва ш`е литне бе!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Интернет и PC
- Първото, което направих в новото жилище беше да пусна интернет. — Да, първо са жизненоважните неща, а после удобствата.
Интернет и PC
03.10.2017
3,315 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мечо Пух и Прасчо на купон. В ранните часове след края на купона двамата лежът в един креват. По едно време Прасчо изплашено пита: - Мечооо какво правиш ? - К`во, к`во. Не виждаш ли, че си бия чакия бе, свиня мръсна ? ! След малко пак Прасчо - Аааа Мечо искаш ли да свършиш ? - Ми искам, как да не искам - Ами да беше хванал твоята патка тогава !
Г-н Сакс-Кобургготски, вместо да съветвате хората да си сменят чипа, сменете вие вашия, защото сте с дефектна версия, която не поддържа добре български език.
Какво е скука ? Да пишеш цял ден по скайп на Echo/Sound Test Service.(внимавайте ако започне да ви отговаря)
Все по-често се замислям, че отивам на работа, защото има интернет, а в магазина - защото има бира.
умен просяк казва на тъп богаташ.-ей ти ела тук!-богаташът се хваща и отива.-какво искаш?- пита богаташът.-ако искаш моите дрехи и хотелът който притежавам...?-предлага му просякът-...трябва обаче да ми дадеш половината от парите си!-богаташът се съгласява въпреки че това е лъжа а той не знае. богаташът влиза в хотела преоблечен в дрехите на просякът а просякът бил залепил хубав костюм направен от хартия на своите просешки дрехи и затова богаташът се бил облякъл в дрехите на просякът и щом полицаите в хотела видяли задната част на дрехата на богаташът хубавичко го пребили а после го изхвърлили от хотела .какво не ви ли е смешно на мен много хахахахахахахаха.