Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
😉😃😊Минутка хумор: Умрял един инженер и попаднал в Ада. Доскучало му и започнал да прави подобрения. Сложил климатици, освежители на въздуха, ескалатори... Господ звъни на Сатаната: - Как е? - Чудесно! Дойде един инженер. Имаме климатици, освежители за въздух... кой знае какви удобства ще измисли още. - Какво? Имате инженер?! Станала е грешка! Инженерите не трябва да отиват в Ада. Веднага да си ми го дадеш! - За нищо на света! Много ми харесва да си имам инженер! - Веднага ми го прати или ще те съдя!!! - Да, бе! И откъде ще намериш адвокат?!
Адвокати 25,422 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо - казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти? Една баба звъни на съседите: - Комшу, да имате някаква грейка с топла вода, че нещо кръста ме върти? - Нямаме, обаче мен като ме завърти ревматизма, слагам на болното място котката вместо грейка и ми минава. Ето вземи котката. Бабата се прибира с котката в апартамента си и след 10 минути звъни пак - цялата изподрана, а котката като бясна се шмугва вкъщи. - Леле, комшийке какво стана. - Какво стана ли? Като й сложих фунийката в дупето някак си стоеше мирна, ама като започнах да й наливам горещата вода, съвсем пощуря, пустата й котка! В един и същи ден постъпват във болницата две жени с името Мария Иванова. Едната болна от СПИН а другата от диабет. Д-ра си седял и разглеждал картоните когато телефонът звъннал. - Добър ден, аз съм съпруга на Мария Иванова. Как е тя? Почесал се умно по главата д-ра и казал: - А бе, дай й една тава с баклава и ако не умре до два часа не я чукай повече. Учител пита ученик: - Какви видове костенурки знаеш? - Сухоземни, морски и... Костенурките нинджа. В списанието "Жената днес" се е получило писмо от читателка: "Скъпа редакция, помогнете!! Мъжът ми ме скъсва от секс! Ще ме умори! В кухнята, като готвя ме чука до печката, в банята, в тоалетната не ми дава да си вдигна гащите, след като се изпикая, тази сутрин като бърсах пода и на земята, цялата съм в синини, ето и сега... извинявайте за лошия почерк!!"