Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Kаубой влязъл в един град, скочил от коня си, повдигнал му опашката и го целунал там, където не го огрява слънцето. — Защо го направи? – попитал един старец, който седял пред бара. — Страдам от напукани устни – отвърнал каубоят. — И това помага ли ти? — Не, обаче така не се облизвам.
Разни 1,825 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: - З-з-з... Другият го прекъсва: - Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: - Кажи сега. - З-з-забравихме палатките. - Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: - М-м-м... Другият казал: - Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. - М-м-майтап бе. Една жена стои на стоп, и таман да я вземат - след отрицателно време я свалят. На поредния спрял да я вземе тя обяснила, че много й мирише оная работа. Той я успокоил като й казал, че носът му е запушен и я качил. След секунди я изгонил от колата. - Ама защо? - Защото ми залютя на очите. Петка и Анка са изпратени на разузнаване. За да не ги разпознаят, те се маскират като индианци. Но ги xващaт и започват да ги разпитват: - Кои сте вие? - Аз сьм индианка - отговаря Анка. - А аз… аз… аз съм Индипетка! Ленин умря, но акаунтът му е жив! Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: - Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: - Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: - А кой ще се бие с нас двамата?!