Срещат се двама приятели - единият много кахърен.
- Какво става бе, защо си толкова угрижен?
- Абе остави... Оня ден се поскарахме малко с тъщата и...
- Е, айде сега, голяма работа! Вземете да се сдобрите и толкова.
- Не е там работата... Сега се чудя - да скрия някъде тялото или да ида да се предам?
Kаубой влязъл в един град, скочил от коня си, повдигнал му опашката и го целунал там, където не го огрява слънцето.
— Защо го направи? – попитал един старец, който седял пред бара.
— Страдам от напукани устни – отвърнал каубоят.
— И това помага ли ти?
— Не, обаче така не се облизвам.