Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Късна вечер. Пътуваме с Маца в такси. По някое време звъни GSM-а й. Маца вдига. Отсреща някой започва да й чете "конско". Тя слуша, слуша и примирително промърморва: - Хубаво де, знам че закъснявам... вече съм в таксито, като дойда ще си издухам едно извинение!
Семейни 3,292 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво направи бе? Вкара гол в своята врата! - Ами бях в много удобна позиция и не се сдържах. - казал Любо Пенев. - Защо някои полицаи носят автомати? - За да се пазят да не им откраднат пистолетите. Глупостта може да се лекува вечно, и много медицински реклами се възполват от това. Баща проверява домашните на синчето си: - А защо пишеш тези ченгелчета толкова дълги? - Това не са ченгелчета бе, тате! Това са интеграли. Софийски трамвай в час пик. Всички са натъпкани като сардели. Изведнъж една девойка възмутено негодува. - Не, ама на какво прилича това! Младежо веднага се махнете от мен! - Извинете ме госпожице, но твърдото нещо което опира във вас, не е това, за което си мислите. Днес получих заплата и това е пачката в джоба ми!След няколко спирки, девойката се обажда: - Господине само не ми казвайте, че заплатата ви се е увеличила след площад "Славейков"!