Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Късна вечер. Пътуваме с Маца в такси. По някое време звъни GSM-а й. Маца вдига. Отсреща някой започва да й чете "конско". Тя слуша, слуша и примирително промърморва: - Хубаво де, знам че закъснявам... вече съм в таксито, като дойда ще си издухам едно извинение!
Семейни 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове