Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра пуска обява в столичен вестник: ,,Търся обзаведен четиристаен апартамент, с телефон, тец, поне 3 гаража. Гарантирам спокойствие и тишина в квартала"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена отива на почивка и изпраща оттам телеграма на мъжа си: „Не забравяй, че си женен!“ Той й отговаря: „Съжалявам, но телеграмата ти пристигна прекалено късно.“
Семейни
03.10.2017
2,769 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - Какво е това? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе... ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Ама, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, дий!!!
Георги, моето момче, гледай ме внимателно, ако искаш да разбереш поне нещичко за маймуните! (Учител по биология)
Млада съпруга се разхожда из хола и казва на приятелката си: - Пешо още го няма !Сигурно е с някоя жена... - О, Жана, не си мисли най-лошото - сигурно го е блъснала кола....
Който е тъп и не може да запомни текста на песните, нека си ги записва като мен! Старшина
Едно семейство имало шест деца. Башата бил толкова горд,че спрял да нарича жена си по име, а й казвал „майко на шест деца“. Веднъж отишли на театър, но в антракта се изгубили. Застанал мъжът на видно място и започнал да вика: — Майко на шест деца, майко на шест деца, къде си, майко на шест деца?! На жената й било писнало вече да я наричат така и се обадила: — Кажи, бе, баща на две от тях…