Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо пита баща си: — Тате, аз от къде съм се появил? — Щъркела те донесе. — Ами братовчеда? — И него щъркела го донесе. — А, братовчедката? — И нея. — Егати, тате… .мама и леля такива хубави жени, а ти и чичо щъркелите ч*кате?!
Разни 2,218 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пийнал полицай спира пиян водач ; куката смело пита: - А ве к-к-как не ви е-е-е-е опа-а-а срам ве щшо карате двама зад волана вее? А водача само измранкал жално , еий ние мое да сме двама , но вия немате никва причина да ни овграждате ясно! Клиент влиза в бара. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, барманът, с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. - Ей, барманът с лице като задник, дай едно уиски! Баманът отново се сдържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило, не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като приключиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски?Димитър Павлов, Пловдив На другия ден след любовна среща.Тя казва на приятелка: - Изкарах най-разкошната нощ в живота си! Първо бяхме на ресторант. После отидохме у тях, а там първо 30 минути любовна игра, после 2 часа секс, а после 4 часа се гушкахме. В същото време тoй казва на приятел: - Доста зле мина... В ресторанта беше ОК, след това отидохме у нас и 30 минути не можах да го вдигна, после пък два часа не можах да свърша, а след това не можах да заспя и си говорихме 4 часа. - Дай назаем малко пари? - За какво? - Абе разбих един прозорец на работата, трябва да го плащам... - Какъв прозорец? - Деветдесет и пети... На екрана на компютъра пишеше "Windows 95", чаках го цял час да мръдне нещо, не мръдна и като се ядосах и го ритнах... Аз съм красива, интересна, умна, интелигентна, с чувство за хумор, добра, грижовна, но....не и днес.