Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж щял, да излиза с приятели вечерта. Приготвил се той, сложил си костюма, новата вратовръзка и все пак преди, да излезе решил да пита съпругата. - Имаш ли нещо против, че излизам тази вечер? - Ти пък, не се коси, да не съм те вързала за рогата.
Семейни 2,845 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар професор чете лекция в икономическия университет: - Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните. С времето неговата група се увеличавала, а самите те почнали да се жалват ,че става все по-трудно взимането и искали повече пари и привилегии за самите себе си. А Робин Худ привикнал към разкошния живот, скъпи дрехи, скъпоценности. Започнал да пие само отлежало вино и да се вози в каляска с наета охрана...Парите, които събирал от богатите почнали да не стигат, наложило се да взимат пари от по-бедните. В началото им взели това, което те самите им дали, а после даже им взели и това което си били заработили самите бедни...Ах, за какво говорех?...Да, именно така в големите несгоди се родила данъчната служба.... Шефът уволнява секретарката си. - Но защо, шефе? Аз така ви уважавам... - Да, но по време на уважаването такова нещо ми лепна, че и жена ми закачи от твоето уважение. Дядо Мраз, подпийнал вече, пристига на поредния адрес: - Какво искаш за подарък, малко момченце? Детенцето, без да каже думичка, удря Дядо Мраз в лицето. - Ама защо? - Това е за миналата година. - Напоследък живея в режим на постоянно пестене! - И за какво пестиш? - На практика за всичко! За къщи, коли, картини... Полицай спира шофьор: - Добър ден. Документите за проверка! Шофьора му казва: - Ей сега. Елате по-близо, ако може, че са ми долу в жабката. Полицаят си провира главата в колата през прозореца, шофьорът вдига стъклото и го защипва. След това невъзмутимо излиза през другата врата, смъква панталоните на полицая и го оправя. Прибира се в колата, сваля прозореца и потегля пред погледа на изумения полицай. Полицаят се оглежда и вижда минувач. - Ей, видя ли номера на тоя? Минувача (смеейки се) - Видях го бе, как да не го видях?! Аз такъв номер и в цирка не бях виждал!