Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тоалетна хартия за скиори "Е на влека".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Скъпи, расте ми коремчето, струва ми се, че съм бременна... - Ами да..Даже знам, кой е бащата. - Кой?! - Хлебозавода.
Разни
03.10.2017
1,984 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно момиченце хванало златната рибка и я пуснало с уговорката, рибката да и изпълни три желания. Първото желание на момиченцето било да стане 10 пъти по-умно. Изпълнила го рибката. Живяло момиченцето седмица, две и много му харесало да бъде умно, за това второто й желание било да бъде 100 пъти по-унма. И това изпълнила рибката. Живяло момичето - много й харесало да е умна - изкарвала хубави оценки, имала много приятели всичко било чудесно. Отишло то един ден при рибката и поискало да бъде 1000 пъти по-умно. Отговорът бил : - Че ти защо още в началото не каза, че искаш да си момче ?!?
Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло?
Двама антрополози се заселили на различни острови в Полинезия, за да изучават аборигените. След една година единият доплувал до островът на другият и го намерил на една поляна обграден от туземци. - Как е хавата? - пита той. - Супер! Направих велико откритие! Гледай! Застава той пред аборигените посочва с пръст една палма и пита: - Какво е това? Туземците: - Мвамбаматанга! Посочва една скала: - А това, какво е? Туземците: - Мвамбаматанга! Посочва небето: - А това? Туземците: - Мвамбаматанга! Той: - Виждаш ли!? Те имат само една дума в речника! Мвамбаматанга! Другият учен: - Странно! А на моят остров "Мвамбаматанга" значи "показалец"...
- Тате, хайде да купим куче! - Не, сине. - Тате, хайде де, нека да купим куче! - Не, няма да купим куче. - Тате, моля те, да купим куче! - Не, Ким Лу Чен, не може да си позволим да ядем месо всеки ден.
Нощ. Едностаен апартамент. На спалнята лежат родителите, а до нея е креватчето на детето. Бащата се присламчва към майката, а тя се дърпа: - Стига, бе! Детето още не е заспало. - Как да не е заспало, ма? Я глей сега! Гоше, буден ли си? Ако ме чуваш, бегай да ми донесеш една чаша вода! Мълчание. - Виждаш ли, че спи... – казва бащата и двамата се хвърлят в бурен секс. Минава половин час и над тях се разнася недоволен глас: - Абе, аз колко време ще ви стоя тука с тая чаша вода, а?!