Димитър Пенев:
— Момчета, тренировката ще се води от Краси Борисов, ако ви стане студено ще пуснем лампите.
Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита:
— Ало, 68-27-53 ли е?
— Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш?
Питат един учител:
— Кажете три причини, заради които обичате работата си?
— Юни, юли, август…
В гората построили модерна диско тоалетна.
Дошла мечката и казала на заека (диджея):
— Пусни ми чалга… Заека пуснал чалга.
Дошъл орелът и казал:
— Пусни ми рап… .
Заека пуснал рап.
Дошъл вълкът:
— Пусни ми нещо, само да има музика… Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека:
— Вълчо, защо гониш зайко?
Вълкът:
— Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.
В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва:
— Аз искам да получа шестица на теста по математика.
Учителят:
— Дано. Само на Коледа стават чудеса!
Туристи на рецепцията в хотел:
— В брошурата пишеше: “Няма фризьор в хотела”. Ние сме фризьори, дали не може все пак да ни настаните тук?
Шефът:
— Прати ми някой от твоите яки вицове.
Аз:
— В момента работя, по-късно ще пратя.
Шефът:
— Този беше много добър, прати още някой.
Срещат се двама. Единият пита:
— Ти обичаш ли груповия секс?
— Ами да.
— Тогава се прибирай, там само теб те няма…
Пожарникар спасява възрастна жена от пожар:
— А сега, госпожо, стиснете зъби! Започваме да се спускаме!
— О, но в такъв случай ще трябва да се върнем. Оставих ги на масата.
Две мутри пътуват с БМВ-то и единият решава, че е гладен. Виждат табела, на което пише „Банички“. Гладният казва на другия:
— Спри тук да хапна!
— Как пък реши, че има ядене?
— Ми, виж табелата… Пише „Банички“… — Ти луд ли си, бе? Как ще им вярваш на тия табели!
— Що бе?
— Ами, оня ден гледам табела, на която пише „Жени“. Влизам, а пък то тоалетна…
По улицата пълзи пиян мъж:
— Момченце, не знаеш ли къде живее чиво Иван?
— Но чичо, нали ти си чичо Иван!
— Това го знам! Само не знам къде живея!
В Бургас:
— Кък съ казваш?
— Елка.
— Въъъъй, смятай!
В зоомагазина:
— Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки.
— Защо?
— Напускам апартамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел.
Двама евреи отиват в САЩ. Разхождат се по улицата и гледат на някаква църква надпис „Станете християни и ще ви дадем $5000“.
— Хм… , вика единия, да вземем да станем християни?
— Ама не те ли е срам бе, Яков – баща ти равин, дядо ти равин, а ти християнин ще ставаш?
— Е, 5000 долара са си пари все пак.
Влиза да се покръства. След час излиза. Другият го чака на пейката отпред.
— И какво сега, дадоха ли ти парите?
— Ей, ама това вие евреите само за пари мислите!
Докарват в болницата тежко ранен и сестрата го пита:
— Катастрофа ли?
— Не, печатна грешка в учебника по химия.
Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза.
— Какво правите?
— Правя вътрешен масаж на матката – отговорил доктора.
— Ейй, добре че съм вишист за да ти повярвам, ако бях среднист щях да помисля, че я чукаш!
Двама приятели си говорят. Единият казва:
— Моят брат е на зърнена диета!
Другият:
-Така ли? И какво яде?
Първият:
— Всичко, което зърне на масата!
Един шофьор си плаща глобата за превишена скорост на полицая и той му дава квитанция.
— Какво да правя с това листче? – пита шофьорът.
— Запазете го! – казва му полицаят. – Като получите още 9 от тях, ще ви дадем колело.
- Защо Бойко Борисов има толкова много бодигардове?
— Защото по един ги е страх от него…
Младо момиче пита майка си:
— Мамо може ли да се оженя за гаджето си Брад?
— Разбирасе че не!!!
— Но аз го обичам.
— И аз го обичам но не се женя за него.