Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо не ми вдигаш телефона? — Бях в банята. — Три месеца?
Разни 1,958 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало! Секс по телефона ли е? - Да! И скъпо ще си платиш за тези думи... Чапай и Петка препускали на конете - гонели ги белите. Влизат те в гората, хващат се за клоните и белите ги подминали. Петка шепне: - Не издържам повече, ще се пусна! - Трай още малко, бе! Може да се върнат! - Е, дай поне коня да пусна! Един борец се хвали на друг: - Вчера ми се родиха близнаци!!! - Абе Компир, двуяйчни или еднояйчни? Замислил се Кампира... - Абе едното е двуяйчно, другото е женско. Знаете ли, че Бойко Борисов ползва официално двойник?! Да, истина е! Краси Радков ходи на стотиците откривания, дегизиран като Бойко Борисов. Нали не мислите, че един министър-председател от държава в ЕС, би си губил ценното време за откриване на светофар или ремонтирана детска градина или дупка на пътя (било то и педя дълбока)?! Би ли си губил от ценното време за стотици откривания годишно ( само напишете в google "Бойко Борисов откри" ). Това да не ви е Тодор Живков, че само по откривания да ходи;-)? Или да отиде с хеликоптер на откриване на екозавод?! Вместо да губи стотици часове за откривния, той работи неуморно и упорито за България, нима не виждате?! - Зашо по време на шахматна среща по телевизията показват само горната част на масата? - За да не може зрителите да видят как играчите се ритат под масата...