Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
‎"След 21-ви ще ми бъде много самотно и скучно без вас." - Чък Норис
Любими Герои 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отдавна некъпан войник се прибира на автостоп към Самоков. Около Пасарел спира кола, управляване от възрастен мъж. - Дядо, закарай ме до Самоков! Вече от трета кола ме изхвърлят защото много съм миришел. - Сядай, моят нос отдавна вече не работи! След 2 - 3 километра дядото спрял колата и рекъл: - Слизай! - Ама нали носът ти не работи! - Да, ама ми се насълзяват очите! Ай кажете честито, вчера взех категория B за управление на Perpetuum mobile! - Моят приятел разбра, че си имам любовник! Сега и двамата идват към мен, какво да правя?! Дали да не звънна на мъжа ми?! Иванчо пита татко си: - Презерватива за какво се използва? - За да няма бебета. - А къде се слага? - На човката на щъркела. Слон избягал от зоологическата градина. Още на следващата сутрин звъни телефонът в полицията. Дежурният вдига и чува женски глас: - Помощ, помощ, в градината ми има мишка, висока над три метра! Къса зелки с опашката си и да не ви казвам какво прави след това с тях!