Мъж се подготвя за преговори и казва на жена си:
- Измисли ми убедителен аргумент за сваляне на наема. Това, че е висок - не е аргумент.
Жената:
- Кажи им, че да се търгува с хероин в търговския център във вашия магазин не ти позволяват моралните принципи, а всички други видове дейности са икономически нецелесъобразни.
- Мамо,памперса на Гошо е направил промоция, чак блузата му е мокра.
Реклама в туристически сайт:
Искате да се сгреете? Елате в Гърция! Вода 22, въздух 27, гърци 36.6, метакса 40...
- Всяко лято нашите ме пращат при баба и дядо. А аз толкова мразя гробищата...
Платеното здравеопазване лекува богатите, а безплатното долекува бедните.
Две мутри си вървели и на едната и се изсрало птиче на рамото. Другата каэала:
- Да ти дам кьрпичка?
- Аааа, де ще ходя да му бьрша гъэа!
Две блондинки и брюнетка са на самотен остров и чакат някой да ги спаси. Едната блондинка казала:
- Аз ще чакам да ме спасят.
Другата казала:
- Аз ще преплувам океана.
А брюнетката казала:
- Аз, пък, ще се върна по моста...
В град Бургас в ВХТИ по Бай Тошево време имаше студенти от братските комун.страни -имаше и чукчи . Автобус -номер 12А отиваше до университета и в него пътували две чукчи , които не били виждали никога негър .
Качили се в автобуса и гледат вътре негъра ,едното бута другото и му вика облещено
Ну смотри ,смотри -абезян !!!! Обаче негъра ги чул и знаел руски и се обидил и казал възмутено
Я не абезян !!!!
И чукчето бутнало пак другото и още по учудено му казало
-Ну смотри ,смотри она говорит !!!!!
Един ученик имал слаб успех. След редица неуспешни опити , майката се обърнала към бащата:
- Направи и ти нещо за това дете ! Поговори с него !
- Добре бе жена, Ще говоря с него !
Завел бащата сина си в елитно заведение пълно с готини мацки. Седнали на масата , а на сина се оцъклили очите :
- Тате, тате ? Кой ги еб. тия мадами ?
- Отличниците сине ! Отличниците !
Белите хванали Чапай и Петка.
Питат Петка:
- Уга-Буга илр Смърт?
- Уга-Буга - рекъл Петка.
После всички се изредили да го ебат.
Питали и Чапай:
- Уга-Буга или Смърт?
- Смърт - отговорил Чапай.
После всички се изредили да го Угат-Бугат до Смърт.
- Скъпи, ние тук с приятелките се позабавихме та...
- Какво?
- Отбелязваме още събитието...Не може ли ти да вземеш детето от родилния дом?!
Наскоро фирмата Рrосtеr&Gаmble отбеляза 10-годишен юбилей на шампоана Раntеne Рro V 2 в 1. На банкета по този повод е бил повдигнат и въпроса, дали да остане още надписа "Новия!!!" на етикета или да се осъвремени.
Цялото разнообразие на живота е в това, че едно еднообразие се сменя с друго.
Как звучат литературните заглавия, когато си гладен:
"100 години пастърма"
"Война и пир"
"Синовете на великата печка"
"Птиците увиват сърми"
"Мъжът и мусаката интимно"
"Старецът и мезето"
"Цялото гладно войнство"
"Мадам Боб Вари"
"Много шунка за нищо"
"10 малки крекерчета"
"За пръжките и хората"
"Магьосникът от магданОЗ"
"Повелителят на мусаките"
"Пипи дългото кебапче"
"Шницелът на Леонардо"
"Баскервилското вурстче"
"Малката дюнерпродавачка"
"Зелникът на Бриджит Джоунс"
"Брулени Кълнове"
"Патладжанско царство"
"До Чикаго за Кебап"
След закуската съпругът се е задълбочил в сутрешния вестник. Жена му се опитва да го заговори:
- Вчера бях при доктора...
- Да? - вдига глава той. - И как е докторът?
Жена на мутра се кара на младата си прислужница:
- Е? Наигра ли се? Виждам, че си бременна!
- Е, и? И вие също...
- Как може да го сравняваш? Аз съм бременна от мъжа си, а ти?
- И аз от него.
Лекарят към лежащо болен:
- Не искам да ви плаша - но изпийте утре сутринта тази таблетка, ако се събудите...
Момченце пита татко си.
- Тате, какво е това дърво?
- Това дърво, татьовото, е синя слива.
- Тате, а защо е червена?
- Защото е още зелена, тате!
Мутра кара мотоциклет в гората. Изведнъж от едно дърво се чува глас:
- В тази гора не може да се кара мотоциклет. Трябва да те глобя!
Поглежда мутрата нагоре, сред клоните на едно дърво се скрил горският. Мутрата гаси мотора и казва:
- Абе, я ходи се... Сега ще слезеш от дървото и ще дойдеш да го духаш...
Горският:
- Ти луд ли си, бе? За кого работиш?
- За Компира!
Горският вади мобифон и се обажда в министерството.
- Да шефе, разбираш ли, тука някакъв в гората... с мотоциклет... Да бе... Казва че работи за някакъв Компир. Да. Ами да. Ама как така... Добре. Добре бе, слизам, слизам...
Стоят един левскар, един цесекар и един негър пред родилния дом. По едно време излиза доктора и казва.
- Честито, родиха ви се децата обаче ги объркахме, влезте ако обичате да си ги разпознаете.
Левскаря веднага изтичал, грабнал негърчето и побягнал. Негъра:
- Чакай бе, келеш, това е мойто дете.
Левскаря:
- По-добре негърче, отколкото чорбарче...