Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Да има неголяма инфлация - е все едно като "малко бременна". Ф.Рузвелт
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки и брюнетка са на самотен остров и чакат някой да ги спаси. Едната блондинка казала: - Аз ще чакам да ме спасят. Другата казала: - Аз ще преплувам океана. А брюнетката казала: - Аз, пък, ще се върна по моста...
Блондинки
03.10.2017
3,187 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Най-накрая разбрах защо не ме харесват жените. Имам десет пръста на краката. - Е, и какво? Всички имат по толкова. - Така ли? Седем на левия и три на десния?
- За секс ли до смяташ, само ако ти го вкарат веднъж и ти го изкарат после? - Амиии.... не. - Ами дай тогава да ти го вкарам и изкарам пък после може да повторим няколко пъти.
Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: - Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание!
Геолог среща овчар и го пита: - Дядо, колко вълна дават овцете ти за един сезон? - Белите или черните? - пита овчаря. - Ами, черните. - Черните - 2 килограма. - А белите? - И белите - 2 килограма. - А я кажи, колко паша им трябва на ден? - Черните или белите? - уточнява овчаря. - Ами, черните. - Черните - 1 килограм. - А белите? - любопитства геолога. - И белите - 1 килограм. Геолога ядосано: - Ти сега, какво бъзикаш ли се с мен? Защо постоянно питаш черните или белите, нали няма разлика?!!!! - Ами, защото черните са си моите ... - отговорил овчаря. (геолога е разбиране) - А-а-а,ясно, а белите чий са ? - Ами и белите са си мои ...
Учителката на Иванчо казала: - Деца, кажете всяко от вас какво добро дело е извършило вчера? Кажи ти Анета! - Ами аз купих хляб на една старица дето не можеше. - Браво, миличка, браво това наистина е добро дело! Ах Иванчо ти пак ми нарушаваш дисциплината! Сигурна съм, че вчера не си ивършил добро дело. - Не госпожо, вчера аз също извърших добро дело. - И какво бе то? - Спасих едно момиче от изнасилване. - Как? - Кандърдисах я.