Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки отиват на кино. Изведнъж едната се обръща към другата и казва: - Мъжът до мен мастурбира! - Не му обръщай внимание, - съветва я приятелката й. - Не мога, той използва ръката ми! - Искаш ли да си сменим местата?
Разни 2,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена си поръчала жиголо, но казала че искала да не е много бърз. Пратили и един, който дошъл след 2 часа. Започнал да се съблича и си хвърлял дрехите през терасата. - Какво правите? Защо си хвърляте дрехите навън? - Ами госпожо, когато свърша тези дрехи вече няма да са на мода. Тогава жената го накарала да си тръгне. Обадила се пак и си поръчала пак жиголо, само че този път да е по-бърз. Моментално на вратата се позвъняло. Когато мъжът влязъл и започнал да се съблича изкарал и един пожарогасител. - Но моля ви, какво правите, за какво ви е този пожарогасител? - Ами как да ви кажа госпожо, не обичам миризмата на изгоряла гума... Рекордна скорост за предаване на информация на малко разстояние е била достигната днес в офис на една компютърна фирма при падането от стелаж на височина 1 м на кутия, съдържаща 20 бр Seagate Barracuda 300GB. Общият обем на предадената на разстояние 1 метър информация е 300*20*8 = 48 000 гигабита, като времето за предаване е било t=sqrt(2h/g)=0.4 секунди. При това средната скорост за предаване на информация се получава 120 терабита/с! - Имаш ли апетит? - Това е единственото нещо, коеото имам на този свят. Може ли с памук да бъде убита тъща? - Може, ако в памука е завита ютия. Попаднали французинът, англичанинът и българинът на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: - Ясно е, че ще ви сготвим, но ви давам един шанс да се спасите. Ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французинът, влачи празна торба и кучето припка след него. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето френски? - Емиии... не. Хоп - в казана. Излиза англичанинът, влачи празна торба, кучето върви отзад. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето английски? - Емиии... не. Хайде и той в казана. Излиза българинът, влачи празна торба, кучето се тътри след него. - Изяде ли кучето месото? - питат и него. - Изяде го. А отзад кучето: - Лъже, неговата майка!