Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Май скоро е започнал ловния сезон. Нещо президентът Първанов никакъв не се мярка тези дни...
Политически 3,082 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена танцували. Мъжът я хваща за гърдата и пита: -Кво е тва ма? -Ами цицка! Хванал я за другата гърда и питал: -Кво е тва ма? -Ами цицка! Хванал я за оная работа и питал: -Кво е тва ма? -Ами котенце! Мъжът подушил подушил и казал: -Ми то умряло ма! Един борец гледа, че друг борец кара колата си с презервативи на обувките.<BR>- К’во става бе, брато, к’ви са тия презервативи?<BR>- Мани, мани, чух че от педали се хващало СПИН. Един разказва на приятел: - Връщам се вчера от командировка, а жената със съседа. И двамата едни такива румени, очите им шарят. "Не, - мисля си аз, - тук нещо не е наред!". Тичам в кухнята и наистина! Няма ми я ракията от Генко в хладилника! Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. - Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: - Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека. Господ се дърпа: -Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова... След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: - Но, Господи, тук има грешка?! - Е, да де... - Съжалявам, но на Вашата тъща й остава още някой час живот. - Няма нищо докторе, ще издържа..не е много, все пак цели 8 години съм чакал!