Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студенти отиват на посещение в моргата. На масата лежат три трупа на мъже и всичките усмихнати. Една студентка пита патолога: - Абе тва тука да не е цирк. Що се смеят всичките? Патолога: - Не, бе. Първият ходил в казиното, изгубил всичко, с последните си пари купил един жетон и играл на ротативката. Спечелил джакпота. Като му донесли един милион долара взел че умрял от щастие… - А втория, какво? - А, тоя пък през целия си живот бил примерен съпруг, трийсет години убеждавал жена си да сменят позата в секса. Накрая я убедил и на върха ва екстаза получил инфаркт и така….. - А, добре, а третия що се смее? - Този пък го ударила мълния… - Е кво смешно пък е видял в мълнията? - Абе тоя глупак мислел, че го снимат….
Студентски 3,441 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един кораб имало пирати но изведнъж едни крадци се качили на кораба и бутнали пиратите те искали да вземат съкровището.На кораба имало един папагал които бил малък и можел да казжа само ДА.крадците го попитали дали знае къде е съкровището.И тои им отговорил ДА.Те го попитали дали ги лъже и тои казал ДА. ХА-ХА-ХА Попитали радио Ереван: - Какво е това "Рок против наркотици"? - Същото като "Коне против овес" и "Пчели против мед". Малка къртица излизнала по погрешка на нудистки плаж между краката на мадама. - Ежко, ти ли си? - попитало къртичето, но никой не му отговаря. И пак попитало: - Ежко, ти ли си бе? - отново мълчание. Душило, душило и през сълзи на очи казало: - Ма ти си умрял бе, ежкооо! С жената бяхме много щастливи... цели 20 години... Дааааа и после се запознахме... - Ако имах власт, щях да наредя да хвърлят всички бутилки с алкохол в морето! - Въздържател ли сте? - Не, водолаз!