По време на футболен мач. Запалянко седи и постоянно повтаря:
- 22-ма играчи, 10 000 зрители, трима съдии, двама треньори...
Между двете полувремена съседът му по място на трибуната го пита:
- Абе, човече, побърка ме! Защо непрекъснато повтаряш - 22-ма играчи, 10 000 зрители,
трима съдии, двама треньори?
- Защото толкова хора има в момента на стадиона, а тъпият гларус се изсра точно на моята глава...
В град Бургас в ВХТИ по Бай Тошево време имаше студенти от братските комун.страни -имаше и чукчи . Автобус -номер 12А отиваше до университета и в него пътували две чукчи , които не били виждали никога негър .
Качили се в автобуса и гледат вътре негъра ,едното бута другото и му вика облещено
Ну смотри ,смотри -абезян !!!! Обаче негъра ги чул и знаел руски и се обидил и казал възмутено
Я не абезян !!!!
И чукчето бутнало пак другото и още по учудено му казало
-Ну смотри ,смотри она говорит !!!!!