Двама приятели си говорят:
- Вярно ли е че Левски готвят голям трансферен удар през лятото?!
- Да, ще преподпишат нов договор с Боримиров...
Който обижда - обижда себе си.
По-добре сигурният мир, отколкото да се разчита на победи.
- Хей, секси сладуранке.... хайде тичкай към спалнята!
- О-о-о, ... много си палав днес, жребецо!
- Сериозно ти говоря. Мачът почва след 3 минути. Омитай се!
Какво е пернишко Блъди Мери?
- Да пиеш водка с разбит нос в пернишка дискотека докато кръвта ти капе в чашата.
Учението е злато, но аз не съм алчен...
Бербатов се прибира в родния си край. Разхожда се и вижда в една градинка деца да играят футбол:
- Може ли да се включа и аз? - питал той
- Разбира се, сядай ...
Вчера се появи нова държава - Южен Суда,
България спадна с едно място в класацията на ФИФА.
Мечтата на жените - да бъдат жена-мечта.
Директорът разглежда новата си секретарка със зяпнала уста. Началникът на отдел "Кадри" го сбутва и му прошепва на ухо:
- Четири деца!
- Какво? Толкова млада и с четири деца?
- Не тя, вие!
Раговор между момиче и момиче :
Момичето:Ало Боби ти ли си ?
Момчето: Да
Момичето:Бременна съм .
Момчето:Оооо Имате грешка......
Дежурен лекар приключва смяната си и минава през стаите с пациентите:
- Довиждане, довиждане, сбогом, довиждане...
Жена пита мъжа си след няколко години семеен живот:
- Скъпи, отдавна сме заедно, сега може да ми кажеш смело някои неща. Кажи ми честно - с колко жени си спал?
- Скъпа, ако ти кажа, просто ще побеснееш!
- Ти пък!
- Добре, ще ти кажа...Само да сметна: една, две, три, четири, ТИ, пет, шест, седем...
Ученик от детски лагер праща писмо вкъщи: "Всичко е наред, вчера имахме боксов мач. Четката и пастата за зъби вече не ми трябват, връщам ви ги."
Нане хванал златната рибка и тя почнала да му изпълнява трите желания.
- Искам на Вуте, съседо, да му умре кравата.
- Искам на Геле, съседо от другата страна, да му умре кравата.
- Ае сега да умре и мойта крава.
- Е как така бе, Нане, твойта крава. Защо?
- Искам тия двамата да нема от къде да си купат млеко.
Срещат се двама приятели, който не са се виждали отдавна. Единя казва:
- Хайде да пием по едно за да отпразнуваме срещата ни!
- Аз не пия.
- Така ли!! Защо?
- Помниш ли миналото лято?
- Да.
- А аз не.
Обществен договор. Ние, експлоататорите на трудещите се, наричани по долу КРЪВОПИЙЦИ, и трудовия народ, наричан по долу ГЛУПЧОВЦИ се договорихме за следното:...бла-бла...бла и т.н.
Предложили са на Веселин Маринов, да пуснат и негова песен в космоса, условието е и той да замине с нея!
- Защо блондинките си изгарят езиците, когато ядат супа?
- Ами защото като духат супата, по навик си вкарват лъжицата до гърлото.
- Защо си толкова дебел?
- Защото закуската си ям сам, обяда си делят с мен приятели, а врагът ми дава неговата вечеря.