Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Който обижда - обижда себе си.
Семейни 1,617 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката пита децата какво добро дело са направили наскоро. - Помогнах на стария съсед да напазарува -казал Петърчо. - Браво, Петърчо -казала учителката. - А аз помогнах на баба Пена да прибере въглищата си -казала Марийка. - Браво и това е много хубаво, Марийке -казала учителката. А Иванчо казал: - Аз пък спасих една готина мадама от изнасилване !!!! - Браво , Иванчо, това е много хубаво. И как го направи? - Ами..... Кандърдисах я!!! - 2013-та е година на Змея - ще правиш ли някаква украса? - Няма нужда, тъща ми е още жива. Лекар обяснява на пациент: - Ако откажеш цигарите, ще живееш още 20 години! - Чудесно! Значи ще изчакам да стана на 80 и тогава ще ги откажа! Заекът влиза в кръчмата и вика: - Кой ще се бие с мен? - Аз! - става вълкът. - Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: - Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва? Шеф към подчинения си: - От Вас би излезнал прекрасен престъпник. - Защо бе шефе? - Защото не оставят никакви следи от Вашата работа.