Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Адвокат е на смъртно легло. Семейството ми извиква свещеник. - Искате ли да се помирите с Твореца? - пита свещеникът. - Може - отговаря адвокатът. - Само, моля ви, направете предложение. Аз съм засегнатата страна.
Адвокати 4,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътувам си в метрото, а срещу мен седи едно момче, чете книга, но от време на време вдига поглед към мен и ме гледа изпитателно. Хубаво момче ;) Явно идва неговата спирка и той става. И тогава виждам книгата, която чете: "Как да разпознаем вещиците" !!! Най-лошия ден.... Господин среща на улицата обезобразено момиченце -Какво ти се е случило? -пита той -Ами днес е най-лошият ден в живота ми-казва то. -Защо-разкажи ми? -Ами мама падна от блока и с брат ми отидохме да викнем татко, но него го блъснала кола. Тръгнахме да търсим помощ но по пътя застреляха брат ми... Господинът разкопчал панталона си и казал... -Да моето момиче, наистина днес е най лошият ден в живота ти... Мъж отива в магазин за мозъци. Гледа - мозък на професор - 100 долара килото, мозък на блондинка - 1000 долара килото. Отива при продавача и пита: - Защо така? - Човече, ти знаеш ли колко блондинки трябват, за да се получи кило мозък? Три приятелки си говорят на тема секс. Първата: -Аз много обичам грубият секс, да ме мачка, да ме тръшка, аз крещя, деря, хапя, много се кефя така! Втората: -Аз си падам по нежните изпълнения, романтична вечеря на свещи, фин секс на копринени чаршафи и тихи стонове на ушенцето! Третата: -Само в родеото е истината! -Какво е това твойто родео, скъпа? -Ами, слагам го да легне на гръб, оковавам му с белезници ръцете и краката, разпънат като Христос, надървям го яко с една свирка, скачам му отгоре и се набучвам, като на кол! Яко нагоре, надолу и след 5 минути му казвам на ухото,скъпи, болна съм от СПИН! Това е родео, засичам колко минути ще се задържа върху него! Три вампира се съзтезават кой ще изпие повече кръв. Тръгва първия, връща се - цялата му уста в кръв: - Брех, от де намери толкоз кръв? - Оная къща виждате ли я? - Да. - Ей там... Отива втория, връща се, цялата му глава - оплескана с кръв. - Де намери толкоз кръв? - Еми онзи блок виждате ли го? - Да. - Ей там. Тръгва третия, връща се - от главата до петите в кръв. - Ехееее, от де намери толкоз кръв? - Ей оня камион виждате ли го? - Да. - Е, аз не го видях.