Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели, който не са се виждали отдавна. Единя казва: - Хайде да пием по едно за да отпразнуваме срещата ни! - Аз не пия. - Така ли!! Защо? - Помниш ли миналото лято? - Да. - А аз не.
Пиянски 3,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

Турнир по бойни изкуства. По програма идва ред на самураите. Излиза японски самурай. Съдиите отварят една кутийка. Оттам излита канарче. Самураят със светкавично движение вади меча, чува се вж-ж-ж-жик! На земята падат двете половники на канарчето. Публиката е във възторг. Излиза китайски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита муха. Самураят вади меча - вж-ж-ж-жик! На пода пада мухата разрязана на четири части. Публиката е във възторг. Излиза еврейски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита комар. Вж-ж-ж-жик! Комарът продължава да лети. Съдиите: - Ама, комарът ви остана жив!!!!! Самураят: - Досега никой не е умирал от моето обрязване... В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: - Къде ходиш ти, бе? - Бях в кръчмата. - Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. - Къси, ама широоооооооооки. - Каква е най-честата реплика на хедж фонд мениджър, останал без работа? - "Ще искате ли картофки и нещо за пиене?" Между мъж и жена му: Жената: Скъпи много ще ми липсваш! Мъжът: Знам скъпа и аз ще ти липсвам! Проблемът на чалгата е, че е по действителен случай.