Влиза борец в аптеката и пита:
- Имате ли мляко?
- Ама Вие какво? Това е аптека - мляко не продаваме.
Борецът свирепо размахал брадва и потрошил всичко в аптеката. Цял ден почиствали и подреждали. На другия ден същия мъж пристига:
- Имате ли мляко?
- Господине, мляко в аптеките не се продава.
Реакцията е същата - всичко е разбито и потрошено. Аптекарката решила да се застрахова и купила мляко. На сутринта същия мъж влиза. Веднага му казват:
- Има, има мляко.
- Хм! Днес мляко има във всички аптеки. Дай ми един хляб.
Обществен договор. Ние, експлоататорите на трудещите се, наричани по долу КРЪВОПИЙЦИ, и трудовия народ, наричан по долу ГЛУПЧОВЦИ се договорихме за следното:...бла-бла...бла и т.н.