Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обществен договор. Ние, експлоататорите на трудещите се, наричани по долу КРЪВОПИЙЦИ, и трудовия народ, наричан по долу ГЛУПЧОВЦИ се договорихме за следното:...бла-бла...бла и т.н.
Разни 1,812 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две прасета си говорили: -Ти като пораснеш, какъв ще станеш? -Амиии.. пържола! Наели чукча да боядисва осевите линни на едно шосе. Първия ден чукчата направил 200 метра осеви линии и шефовете му били възхитени. На втория ден направил 150 метра, но шефовете му пак били доволни. На третия ден направил 100 метра осеви линии и началниците му си казали, че щом първите дни се е справял добре, пак ще може. Но на четвъртия ден чукчата направил само 50 метра осеви линии и шефовете го повикали в офиса: - Какво става с теб - казали - преди работеше толкова бързо и толкова много - първия ден 200 метра, втория 150, после 100, а сега… А той отговорил: - Сега чукча също работи добре, но кофа далече! Докато има Балъци ще има и Тарикати! Арабски шейх се влюбил в наша девойка. Баща й разказва на приятелите си: - Накратко, той ми каза: ако ми я дадете за жена, то аз ще заплатя за нея толкова злато, колкото е теглото й. И аз му отговорих, че по такъв въпрос не трябва да се бърза. Да поговорим след месец! - Да, прав си! Тези шейхове с техните странни желания и възможности... Трябва да помисли момичето. - Какво има да му мисли! Трябва да се храни! На лисицата страшно и се приискало да спи с мъж. Тръгнала из гората, и срещнала заека. - Заю, ела ми довечера на гости. Каня те на вечеря. - Добре - казал заекът, и си отишъл. Следобяд тръгнал към къщата на лисицата. Стигнал там, и като влязъл, лисицата се била изтегнала на кревата. - Заю, ела ми вземи най-скъпото - подканила го лисицата. Заекът помислил, помислил, пък взел телевизора и видеото и хукнал навън. Срещнал го вълкът. - Къде бягаш бе Зайо? Какво носиш с теб? Заекът обяснил на вълка всичко. - Ти си бил голям идиот бе Зайо! Ти не си никакъв мъж! - А ти като си мъж, вземи пералнята и хладилника!