Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели Чапаев и Оетка в пустинята доста дълго време и на Чапаев му се доебало, обаче няма кво. Мислил, мислил и казал на Петка: - Абе Петка, чувал съм, че тука има такива щрауси, дето като видат човек и му изкълвават мозъка, а Петка отвръща : - И кво ? Чапаев: - Аз като по-вещ, ако видя, ще викна "щраус" и ще си заровим главите, за да се отървем. Петка отвърнал : - Ми добре ! Вървели, вървели и Чапаев се провикнал: - Петка щрауси ! И Петка си заровил главата в пясака, а Чапаев го напънал отзад, а от под пясака Петка се обадил: - КЪЛВИ, КЪЛВИ, ТО ДО МОЗЪКА НЯМА ДА СТИГНЕШ
Любими Герои 2,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

- За теб бих прекосил реки, горящи сгради. Бих се бил с мечка. И всичко това само и само да видя сладката ти усмивка! - О, колко си мил, хайде ела до нас. - Хайде утре, че сега вали? Мъжът неочаквано се прибира и жена му в последния момент маскира любовника си в кухнята като антична статуя. - Какво е това? - пита мъжът й. - Видях във Сидорова такава статуя и също купих. Много е модно сега! Двамата легнали да спят. През нощта мъжът станал, направил сандвичи и кафе и ги протегнал на статуята: - Огладнял ли си? - Да - протегнала ръка "статуята". - Яж, знам колко е кофти да си гладен. Когато стърчах така у Сидорова никой не се сети за мен... Ако не обичате Новата година, то има 83% процента вероятност вие да сте мандарина. Отишъл някакъв да си купува коза. Гледа една мършава такава, на коза не прилича даже и решил, че е по-евтина и рекъл да пита за цената. Продавачът отговорил, че козата струва 300 долара. - Ти луд ли си, бе!? Ква е тая коза за толкова много? Глей ква е изморена. - Да ама я я удари между рогата. Ударил той козата между рогата, а тя: - Меее. - Кво толкова, вика "мее". Коза като коза. - Ама я я удари пак. Ударил я той между рогата и тя пак: - Меее. - А бе я не ме будалкай. - Не бе, удари я по-силно, ама яко. Ударил той с всичка сила, а козата: - Меее-сечина, ме-сечина, йойой, йойой... Един мъж отишъл при сексолог: - Докторе, имам проблеми в секса с жена ми. - Ще ти препоръчам всеки ден да бягаш по 5 километра. След 10 дни ми се обади да ми кажеш как се чувстваш. След 10 дни мъжът се обажда по телефона: - Докторе, аз съм този, с проблемите в секса. - А-а-а, кажете, как се чувствате сега? Имате ли проблеми? - Никакви проблеми докторе! Аз съм на 50 километра от къщи!