Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели Чапаев и Оетка в пустинята доста дълго време и на Чапаев му се доебало, обаче няма кво. Мислил, мислил и казал на Петка: - Абе Петка, чувал съм, че тука има такива щрауси, дето като видат човек и му изкълвават мозъка, а Петка отвръща : - И кво ? Чапаев: - Аз като по-вещ, ако видя, ще викна "щраус" и ще си заровим главите, за да се отървем. Петка отвърнал : - Ми добре ! Вървели, вървели и Чапаев се провикнал: - Петка щрауси ! И Петка си заровил главата в пясака, а Чапаев го напънал отзад, а от под пясака Петка се обадил: - КЪЛВИ, КЪЛВИ, ТО ДО МОЗЪКА НЯМА ДА СТИГНЕШ
Любими Герои 2,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нова касиерка в банката вижда човек с чорапогащник на главата, който идва към нея. Ужасена веднага почва да търси паник бутона. Отзад се обажда друга касиерка: - Спокойно! Това е шефа, идва на работа... - Ама защо е така странно облечен?! - Разправя, че му било стар навик. Баща си лежи на дивана и чете вестник. Влиза в стаята разярената му жената със сина им: - Поговори със сина си. Не чува нито една дума, която му кажа. Бащата към сина: - Как смееш, мислиш си, че си с нещо по-добър от мен ли..?! Иванчо се прибира вкъщи и носи двойка по математика. Бащата: - Защо? Иванчо: - Ами питаха ме, колко е 2х3 и аз казах 6! Бащата: - Правилно! Иванчо: - После ме пита, колко е 3х2.. Бащата: - Е, каква е шибаната разлика? Иванчо: - И аз това попитах.. Българин отива в Америка да работи при негов приятел. Когато се срещат, приятелят му посочва една улица в центъра на Ню йорк и казва: — Аз, прияталю, работя на тази улица. Всяка вечер намирам по нещо – я обица, я пръстен, я някоя банкнота и така си живея. Ти ще работиш на онази. Същтата вечер още двамата излезли на работа и новият, както се разхождал из неговата улица, видял под една улична лампа доста дебел портфейл на тротоара. Тъкмо се навел да го вдигне, па се замислил и му теглил един здрав ритник. — Айде стига бе, още от първия ден ще работя… - Виждам, че сте човек, който казва това, което мисли... - Да, за това и не говоря много...