Млада жена се връща у дома след среща с любимия. Майка й вижда, че е тъжна, и я пита какво става.
- Ах - проплаква дъщерята. - Той току-що ми предложи да се оженим.
- Прекрасно. А ти защо си тъжна?
- Той сподели, че е атеист и не вярва, че съществува ад!
- Не се коси, детето ми. Ти се омъжи за него, пък после ще му покажем, че греши!
Жена пита мъжа си след няколко години семеен живот:
- Скъпи, отдавна сме заедно, сега може да ми кажеш смело някои неща. Кажи ми честно - с колко жени си спал?
- Скъпа, ако ти кажа, просто ще побеснееш!
- Ти пък!
- Добре, ще ти кажа...Само да сметна: една, две, три, четири, ТИ, пет, шест, седем...