Ако приспивателното се изпие с енергийна напитка, то ще се сънува дискотека.
Мечо Пух се разхождал из гората и забелязал Прасчо под едно дърво, целия в кръв.
- Какво ти се е случило Прасчо - попитал Пух. Защо без една ръка, няма ти едното око и целия си в кръв?
- Не питай - казал Прасчо - Хванахме се с Кристофър Робин на бас на едно око, че не може да ми откъсне ръката.
Две блондинки водят интелектуален разговор на тема география. Едната пита другата:
- Как е по правилно да се каже, според теб, Иран или Ирак?
Учителката:
- Иване, стани и стой прав до края на урока!
- Ама госпожи, какво съм направил?
- Нищо, просто зад теб е Генко и ме дразни физиономията му.
- Каква е разликата между вирусите и Windows Xp?
- Вирусите работят по стабилно.
- Уважаеми пътници, моля затегнете коланите, нашият самолет влиза в зона с турбу...
Пишман рибар се връща с празна кошница от реката, отива в рибарския магазин и казва на продавача:
- Би ли ми подхвърлил две-три каракуди и едно шаранче.
- Защо да ти ги подхвърлям? Ще ти ги опаковам, пликче ще ти дам…
- В никакъв случай! Искам да мога честно да кажа на жена си, че съм ги хванал!
- Келнер, някой ми е откраднал чадъра!
- Пада ви се. Нали ви казах да не говорите толкова високо, че днес ще вали.
След избора на нов лидер в СДС,
от БСП са препоръчали на симпатизантите си,
да се откажат от кафето и да наблегнат на малинов чай.
- Здравейте, имате ли нещо за хемороиди?
- Да, оребрени презервативи.
- А нещо друго?
- Надуваеми жени, вибратори...
- Вие подигравате ли ми се?
- Не, вие се подигравате - опитвате се да купите нещо срещу хемероиди в секс-шопа! Аптеката е отсреща!
Защо блондинките си слагат перде на монитора?
Защото на него пише Windows!
Седи Чапаев в щаба. Връхлита Петка и крещи:
- Чапаев, към нас идват немците! Какво да правим?
Чапай се замисля за минута и казва:
- Немците ли? Ами да му мисли Щирлиц. Ние сме от друг виц.
Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много.
Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор:
- Амиии, Гарабед се разболя нещо... и... утре че го копаме!
Баба и дядо гледат анимационен филм.
- Каква хубава приказка! - възхитила се бабата. - В началото тя беше грозна жаба, а накрая се превърна в красива принцеса.
- Да, така е в приказките - въздъхнал дядото. - А в живота винаги става обратното.
- Признавам, че парите не са всичко в живота - въздъхна жената - но така успокояват нервите!
Програмист - това е организъм, превръщащ бирата в софтуеър.
(имам такъв съсед;-)
Психиатър към пациента:
Поздравявам ви! Имате голям прогрес!
Пациента:
- Какъв прогрес, докторе?! Преди пет седмици бях Наполеон, а сега кой съм??? Никой! Някой си Иван Петров!
- Кога ще се оправят заплатите на учителите?
- Като върнат матурите.
Едно малко комарче попитало майка си :
- Мамо, мамо, кога пак ще летим.
- Защо? - попитала го тя.
- Защото съм страшно добър. Знаеш ли вчера колко много ми ръкопляскаха ?!
Казах на едно момиче, че си изрисувала веждите прекалено високо. Изгледа ме доста учудено.