Първата работа на комисията за борбата с корупцията е да изясни как се харчат парите от бюджетния излишък? И защо ние(членовете на комисията за борбата с корупцията) почти нищо не получихме, а?
Учителката:
- Иване, стани и стой прав до края на урока!
- Ама госпожи, какво съм направил?
- Нищо, просто зад теб е Генко и ме дразни физиономията му.