Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Защо блондинките си слагат перде на монитора? Защото на него пише Windows!
Блондинки 3,167 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло? -Защото това е цвета на щастието и радостта... -Защо тогава младоженеца е в черно? ... - Абе как можах точно на теб да побадна бе?На другите жени, само косите им са светли,а на теб,чак душата ти е руса! - Какво съм виновна аз бе Гошо?Рехабилитаторът ми обеща само невинно масажче. Колегата ми се закле, че никога не изневерява на жена си.Комшията цял месец ме убеждаваше, че ме гледа бащински. Работник се мести на работа в нов цех. На другия ден се прибира вкъщи целия обинтован. Жена му го пита: - Какво стана? - Ами влизам в цеха, тръгвам да отварям една машина, по навик извиквам: "Иване, хвърли ми ключ номер 27"... - И? - Откъде да знам, че в тоя цех имало толкова Ивановци? Зигмунд Фройд се седи вкъщи пред камината, пуши си лулата, пие си кафето, почива си след работния ден. По едно време влиза в стаята дъщеря му: - Татко! Сънувах ей-такъв голям банан! Помислил малко Фройд и казал: - Знаеш ли, дъще, понякога бананът е просто банан. Вратата на дома се отваря и в дома влиза младеж: - Здрасти, мамо! Здрасти, тате! - Къде ходиш досега бе, сине? - Ами в казармата бях, изкарах две години служба... - Колко пъти сме ти казали като излизаш някъде, да се обаждаш къде отиваш!