Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Човешко е да се греши. Божествено е да се прощава. Но аз не съм Господ.
Бисери 3,246 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейна двойка заминава на риболовна ваканция. Мъжът обожава риболова, а жената предпочита да си чете, изобщо не е спортен тип. Една сутрин, след няколко часов риболов, той решава да поплува. Жената поема управлението на кораба, но незнаейки много как се управлява, решава да пусне котва на едно тихо местенце. След малко обаче при нея пристига човек от охраната и я пита: — Мога ли да знам какво правите тук? — Ами, чета книга, не виждате ли? — Вие сте в забранена за риболов зона… — Е, да но аз не ловя риба… — Да, обаче имате оборудване, така че ще ви глобя… — Хмм, ами добре, но ако вие направите това, то аз ще ви обвиня в изнасилване.. — Но, аз дори не съм ви докоснал… — Вярно е, но имате оборудване… В далечно време вълкът и заекът били приятели. Навсякъде ходели заедно. Един ден отишли за риба. Случило се така, че вълкът хванал златната рибка. - Ако ме пуснеш ще ти изпълня три желания - казала рибката. - Може - казал вълкът - но ако изпълниш и три желания и на заека, защото ми е голям приятел! Рибката се съгласила. Пуснал я вълкът обратно във водата и заедно със заека казали първото си желание: Вълкът: Искам една мацка тук на лявото си коляно! Заекът: Едно морковче! Изпълнила ги рибката а вълкът и заекът казали второто си желание: В.: Още една мацка тук на дясното ми коляно! З.: Половин зелка! Изпълнила и това рибката и зачакала за третите им последни желания. В.: Една мацка да ми седне точно на к... З.: Да не му стане к... От тогава вълкът и заека се мразят.... Мечтата на пернишкият джедай - винкел с диоди Надгробен надпис: Сбогом на 6-те признака на нездравата коса! Края на войната. Хитлер седи в кабинета си, надвесен над една карта и си говори: - При Сталинград ни биха, на Курската дъга ни биха, напредват към Берлин… Влиза Щирлиц. - Хайл Хитлер! - Абе, Исаев, остави ме на мира, бе…