Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си двама пергиши в едно кафе и си говорят. Единият пита другия: - Абре, перо, ти кат си толкова отворен е..л ли си педер?? А другия му отговаря: - Е па не съм ебал педер, но съм ебал един, дето е ебал педер!
Семейни 1,930 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек си седял в обществената тоалетна. По едно време се оказало, че няма хартия. Човекът разбърникал джобовете си, нищо не намерил, което може да се използва. Принудил се да отиде до другата кабинка да поиска хартия и казал на този, който бил в нея: - Извинете за безпокойството, при вас има ли хартия? - Не! - Добре, ами някакъв вестник, хартия, нешо нямате ли, което да ми свърши работа? Каквото и да е! - Не, нямам! - Добре де, не може да нямате нещо за писане поне! - А, за писане... Има!... Ето ви една химикалка! Завод в Китай, 200 000 работници в огромно хале. Пристига шефа и казва: - Криза е, трябват реформи! От днес работният ден става 20 часов, не 17, както до сега и заплатата става 10 евро, а не 15, както до сега, това е положението и без хън-мън! И Хън Мън станал и си тръгнал. женска изповед: Готвиш се за среща, губиш сума време да избереш какво да облечеш, преобръщаш планини от дрехи, премерваш всичко, което има, тичаш в магазина (при приятелка), пак премерваш всичко, което има, обличаш - събличаш - потиш се - почервеняваш - прибледняваш, докато накрая успяваш да се нагласиш. И всичко това само за да възникне у някой желание по-късно те съблече. Ама това вече не се търпи. Моля Бойко Борисов да излезе пред народа и да каже истината - Буда ли е или обикновен Господ! Когато смъртта ти позвъни на вратата, ти се направи на луд и вдигни телефона.