Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Централна гара,пътници седят в барчето и гледат ТВ, казват прогнозата за времето: - Утре за цялата страна се очаква понижение на температурите до -10,-12 градуса! Всички се омърлушват,само един се радва: - Охаааа. - Кво му се радваш на тоя студ бе? - От Кнежа съм, за мен е повишение, при нас вчера беше -22.
Разни 1,645 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ум царува, ум робува, ум белия делфин... Мъж и жена правели секс. Минало време, мъжът свършил и попитал любимата си: -Мила, свърши ли вече? -Не още! -Ок! Ти свършвай, а аз ше изляза на терасата да изпуша една цигара. Двама сноби си говорят: - Вчера един целуваше жена ти на гарата. - Хм, то пък една гара....... Уважаеми пешеходци! Пресичайки улицата, не гледайте светофара, а колите. Досега няма нито един случай пешеходец да попадне под светофара! Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия. - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? - Ами после рязах. До 1958 година…