Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се запознава с красива млада жена в бара в началото на новогодишната нощ. След кратко ухажване двамата се запътили към неговата къща извън града. На средата на пътя мъжът спира колата и казва на жената: -Излизай! -Защо? -Излизай, ти казвам! Жената излиза от колата, а в главата и се въртят страхове за маниаци и изнасилвачи. Мъжът в това време и казва: -Сега направи един снежен човек! Жената прави и трепери. След като приключила, мъжът я поканил обратно в колата и потеглили мълчаливо. Пристигнали, мъжът запалил свещи, приготвил вкусна вечеря, последвал и секс. На сутринта жената, измъчвана от любопитство, пита: -А защо трябваше снощи да правя снежен човек? -Виж сега, като любовник аз не съм нищо особено. Но този снежен човек ти ще го помниш цял живот!
Разни 1,925 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бар в Харлем, пълен само с негри, влиза мулат. Бармана(иронично): - Слушам ви, Ваша светлост... В клуба на лордовете. - Джентълмени, вчера имах интересна случка. Представете си: силен студен дъжд, седя си пред камината. Изведнъж се чува на вратата. Отварям и виждам една прекрасна лейди - вир-вода... - И по нататък? - Разбира се, поканих я. тя трепереше от студ и помоли за уиски, но то не я сгря, и помоли да седне в скута ми, зада се сгрее. - И??!!! - Кълна се, господа, няма да мине и половин година и ще е моя! Полкът на Чапаев завзел някакво село и Чапаев нарежда: - Доведете ми една девственица! Водят му една красавица, след десет минути Чапаев я изхвърля и вика: - Негодници, нали ви казах девственица! Тая не е! Водят му друга. Пак същата история. Трета - пак я гони… Чапай разярен вика Петка при себе си: - Абе, говедо такова, майтап ли си правиш с мен? - Ама Чапай, - рекъл Петка, - никой не се будалка с теб. Първата аз лично я проверих и се оказа девствена. Втората Степан картечаря я провери, а третата двамата заедно я проверихме за всеки случай. Бива ли така - да ни нямаш вяра? Родили сме се уморени, живеем, за да си починем и умираме, за да си починат другите от нас. Бийтълс Отишъл веднъж Джордж Буш на спиритически сеанс. Седнали около масата, хванали се за ръце и повикали духовете. Изведнъж се чул гръмовен глас, който в началото започнал да хвали Буш, а после силно да го ругае, само, че говорел на немски. Когато сеансът приключил Дж. Буш попитал медиаума защо в началото духа го хвалел, после ругаел и защо на немски. Медиумът обяснил, че похвалата била за това, че така хитро и умело се настанил на Иракска територия, присвоявайки иракския нефт за американски компании, за което се наложило да се избият много хора, а много пленници бил измъчвани и изпращани в американски концлагери. А ругаел Буш, защото допуснал негрите и евреите да стават все повече и повече, че цари разврат, расови смесвания и превърнал САЩ в същински Содом и Гомор. - А кой беше духа? - попитал Буш - Това беше духа на Адолф Хитлер.- отговорил медиума.