Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клиент изучава сметката в ресторанта: - Абе, нещо не разбирам тука. Салата - 2 лева, основно - 5 лева, десерт - 1 лев, бутилка вино - 3 лева. Всичко 11 лева. А сметката е 30 лева. Как се е получило така? - Ами, не се получи! - с досада отговаря сервитьорът.
В ресторанта 7,376 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я: - Висок ли ви е тавана? - Не, съседа. Мач между ЦСКА и Левски . В почивката в съблекалнята на ЦСКА треньорът се обръща към своите играчи: - Момчета, не мислете че съм суеверен, но ми се струва при резултат 0:13 няма твърде големи основания да се надяваме за победа. Мьж се прибира пиян.Жената от вратата: - Колко изпи бе? - Две бири, ма - отговаря мьжьт и леко се поклаща. Така няколко вечери, докато жената не решила да прати кучето да го следи. - Шаро, вьрви след мьжа ми и го гледай колко ще изпие. Вечерта мьжьт се прибира пак пиян и жена му го пита: - Колко изпи, бе? - Две бири . - Шаро, колко бири изпи той? - Аф-аф. - А водка? - Ау-у-у-у-у-у-у! Шефът на голяма групировка събира всички борчаги, за да им каже кога ще бъде пресконференцията им утре: - За тези, които са с ръчни часовници, срещата започва в 10:00, а за тези с електрони - в 1000. - Господи! Защо така лошо си устроил този свят? - Аз не съм го устроил. Аз съм дал само хостинг.