Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Адам е единственият човек, който е знаел, че когато казва нещо хубаво, друг преди него не го е казвал.Марк Твен
Бисери 3,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-краткия ден - понеделник, още не си се събудил, а вече е време да си тръгваш от работа. На сутринта мъж пита жена си: - Скъпа, какво става? Цялата нощ стенеше: "Още, още.." - Нищо, скъпи. Сънувах, че с теб правим любов и ми беше много хубаво! На следващата сутрин мъжът пак казва на жена си: - Знаеш ли, тази нощ пак те чух: "Още, още.." но викаше и ръцете ти бяха свити на юмрук. Пак ли сънува, че се любим и ти е много хубаво? - Не, беше ми много зле, защото сега сънувах, как ми даваш заплатата си. Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно. Полковник се прибира вкъщи и хваща жена си с майора. Вади пистолета и му казва. -Ела с мен отвън. Излизат на улицата. Полковника: - Слушай, познаваме се отдавна, колко години служим заедно, големи мъже сме. Ще направим така, аз ще стрелям два пъти във въздуха и двамата ще паднем. При когото първо дойде жена ми, за него ще остане. Жената чува двата изстрела, подава си главата през прозореца да погледне и после се провиква: - Иванеееее, излизай, тия двамата кретени се изпозастреляха. Заплата ми шепне: - Нека да отидем някъде? А аз ѝ казвам: - Стой си вкъщи, малка си още...