Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- На жена ми гащите са заели целия балкон! - Какво, толкова много гащи ли? - Само едни... - с тъга в гласа.
Семейни 3,188 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба… - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба… - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба… - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, ащото са ми къси лапите… - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи…. - Ах, ти хитър заек!!! Шоуто "Стани богат". Ники Кънчев задава въпроса: - Коя е любимата поза на жена ви? Човека казал: - Може ли да ползвам жокера "обади се на приятел" Ники Кънчев отговорил: - По-добре ползвайте другия жокер - "помощ от публиката". Шотландец влиза в бар и си поръчва уиски. - За пет пенса или за десет? - пита барманът. - От какво зависи? - Ако седнете на маса е десет, а ако пиете прав е пет. - А ако го изпия на един крак? Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!! Времето разкрива всичко скрито и прикрива всичко ясно.