Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли как се нарича много вървежен софиянец? - Топ Шоп, разбира се!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Въпрос:Какво е общото между Слави Трифанов с микрофон и човек със запек?Отговор:Виждат че не става ама пак се напъват
Професионални
03.10.2017
2,966 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек искал да се самоубива и решил да скача от моста. От долу стар рибар го видял и му казал: Ей я ела за малко. -Немога зает съм ще скачам.-отговорил самоубиеца. -Абе ела като ти казвам!-казал стареца. Отишъл нашия човек при стареца, и му казал: -Дотегна ми от живота ще скачам. А старецът му казал: -Я се пребери у вас седни, успокой се и прочети ей тази бележка. Човекът се прибрал и прочел "Няма да е все така!" Брей казал си човекък, то в това има смисъл, и се заловил за работа и натрупал състояние, фирми, коли, жени. И по едно време се сетил за стария рибар който му помогнал преди време с тази бележка. Отишъл при него и му казал: -Ей старче ти ми помогна сега ще ти купя яхта да ловиш риба, някоя къща да ти построя каквото кажеш, сега имам много пари. А старецът му казал: -Я се прибери у вас, отпусни се и си прочети бележката, ти май отдавна не си я чел.
Въпрос: Кой са най-добрите мерки за една жена? Отговор: 90/100/40: На 90 години, със 100 000 долара в банковата сметка и с 40 градуса температура.
Две дечица си говорят: - Баща ми все ми казваше: "не ходи в парка по тъмно, че какво ли не може да видиш..." - А ти отиде ли в парка? - Да. - И какво видя? - Баща ми...
Решила учителката да покаже на децата вредното влияние на алкохола. Събрала ги в класната стая и взела в една ръка купичка пълна с водка, а в другата един червей. Топнала тя червея във водката, а той се сгърчил и умрял. - Е, какво ви говори това, деца? - попитала тя. Вдига Иванчо ръка: - Епа, който пие водка нема глисти! - отговорил Иванчо. Учителката възмутена, но твърдо решена да покаже на децата колко е вреден алкохола, решила да пробва още веднъж. Завела децата в един обор и сипала на една крава една кофа с водка и една с вода. Кравата разбира се започнала да пие от кофата с водата, а учителката още един път изпълнена с надежда попитала децата: - Е, виждате ли деца, дори кравата неиска да пие алкохол, това не ви ли говори нещо? Отново Иванчо вдига ръка и казва: - Кой не пие водка е говедо!
Иванчо и Марийка избягали от час и отишли да берат сливи. Като по хитър Иванчо казал на Марийка: Марийке айде ти се качи на дървото че си по-лека аз ще взимам сливите като ми ги пускаш, така и станало Марийка се качила, и иванчо като погледнал нагоре да чака сливи, що да види Марийка без гащи. Минал един даскал видял Иванчо зяпа нагоре втрещено, погледнал и той като видял че малкото момиче е без гащички, ТТТРЯЯЯСС един шамар зад врата на Иванчо: - Абе еииии де гледаш бе мискинино.? Иванчо отговорил: - Е па дека да гледам бе даскале, нали тражим СЛИИИИВИИ !!!