Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват!" Надпис на стена в МЕИ
Разни 1,697 прегледа
Следващ →

Още вицове

2 часа говорих с леля ми - разбрах, че й е скучно... 3 часа със сина правихме домашните... 4 часа обяснявах на жената, как се сменя гумата на колата.. 5 часа опитвах да се науча да спя прав... Уф, кога ще стане понеделник сутрин, да дойде асансьорния техник и да ме изкара от този шиб@ан асансьор?!!! Преди малко в парламента,г-жа Масларова се засили да каже "обнадеждаващи резултати",но се усети,че ще и се изсмеят, и изрече "обнадеждаващи очаквания" - Защо негрите миришат? - За да може и слепите да ги мразят! - Защо "Ню Йорк таймс" пише за сексуалната революция на Бойко Борисов, а не нашите медии? - Защото на нашите не им прави впечатление, а "Ню Йорк таймс" не са виждали такова масово лизане! Върви си попът по селския път и насреща му се задава една мома, която го поздравила: - Добра среща, дядо попе. - То срещата е хубава, ама мястото е лошо…