Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват!" Надпис на стена в МЕИ
Разни 1,698 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отслабвам с три диети. С една не се нахранвам. - Каква е разликата между незнанието и нежеланието? - Не знам и не искам да знам! Старшината пита пред строя: - Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: - Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината - За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора! Петък, 13-ти...откакто получаваме аванс в този ден не сме суеверни.. Блондинка си кара колата из града и на един светофар малко циганче почиства предното стъкло на колата. Платила му едно левче, но на следващия светофар гледа пак същото циганче и пак чисти! Когато видяла циганчето и на третия светофар отворила стъклото и го попитала: - Ще ти дам десет лева, ако ми кажеш как успяваш да си преди мен на всеки светофар? - Како, ако ми дадеш двайсе лева, ще ти кажа как да излезеш от кръговото...