Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Не ви ли е срам на стари години да откраднете мобифон?! - Господин съдия, на млади години нямаше!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Защо смяната към лятно часово време я правят така, че да губим един час сън, а не един час работно време?
Лекари
03.10.2017
3,402 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я: - Висок ли ви е тавана? - Не, съседа.
Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата!
Обичаш ли да се кьпиш сутрин? Отговор: Малко.
Погребват наркоман. Майка му върви след ковчега и нарежда: - Къде те носят, сине? На влажно, на тъмно, на студено... Няма кой да те нахрани, няма кой да те напои... Отзад вървят приятелите му. Единият бута приятеля си: - Ей, кви ги разправя тая? Да не го носят у нас?
Малкият Иванчо вдига ръка в урока по правопис и пита: - Г-жо, как се пише правилно - "анонизъм" или "онанизъм"? - От къде ги знаеш тези думи Иванчо? - Ми целият клас с това се занимава! - И ти ли? - Не! Аз си имам мацка от 2-ри Б клас!