Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мобилен телефон - техническо средство, позволяващо любимата мелодия да се превърне в омразна.
Бисери 2,829 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка отиват на риболов. Чапай сяда да лови риба без струв, а Петка отива до колата, да вземе червеите.Чапай хваща златната рибка и тя му казва:<BR>- Ако ме пуснеш, ще ти изпълня три желания.<BR>Чапай се съгласил и я пуснал. Започнал да си пожелава:<BR>- Искам да имам "Ferrari", искам да имам 5 милиона в брой.<BR>Златната рибка му изпълнила желанията и той казал:<BR>- Третото си желание оставям на Петка - нека се сбъдне първото нещо, което си пожелае.<BR>В същия момент Петка се провикнал:<BR>- Чапай, 300 бивола да те ебат! Тука няма ник’ви червеи. Отива клиент в погребално бюро и пита служител: - Тук ли е шефа? - Няма го шефа, отиде за стока. ХОРА! С Любов не трябва да се поздравява, с любов трябва да се занимаваш! Вечерта преди бала малката фея намира Пепеляшка да плаче. - Защо плачеш, Пепеляшке? Пепеляшка мълчи. И рони горчиви крокодилски сълзи. Питала разпитвала феята и най-накрая Пепеляшка казала, че е неразположена. Тогава малката фея и направила тампон и й го дала. Пепеляшка е вече щастлива и отива на бала. По едно време голямата фея намира малката фея да плаче. - Защо плачеш ? - За Пепеляшка ... - Е нали си има рокля и кристални обувки ... нали е на бала ?!? - Е да ама е неразположена ... - Ти не й ли даде тампон ? - Дадох й, но забравих да й кажа, че в полунощ тампонът ще се превърне в тиква - Защо мирише пръднята? - За да могат и глухите да й се насладят!