Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майстор и калфа решили да си говорят в рими. Майстора казал: — Майстора Евстати на*ба сестра ти. Калфата казал; — Е, има рима, ама не е вярно, сега съм аз. — Калфата Иванчо на*ба жена ти. — Е, че то няма рима! — Е, няма, ама е вярно!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Между влюбени: - Скъпа, сърцето ме боли, като танцуваш с други! - Мен пък ме болят краката, като танцувам с теб.
Семейни
03.10.2017
3,555 прегледа
Следващ →
Още вицове
- От кога се познаваш с Елза? - От времето, когато бяхме на еднаква възраст.
- Как е мъжът ти, здрав ли е? - Здрав е, но има проблеми със стомаха. - Защо, не може ли да се храни? - Може, разбира се, но няма с какво!
Фидел Кастро умрял. На извънредно заседание на ЦК трябва да бъде взето решение къде да бъде погребан. Един предлага мястото, където е започнала кубинската революция, друг - родната му къща да бъде превърната в мавзолей. Трети твърди, че е най-добре да го погребат в Йерусалим. - В никакъв случай! - подскачат останалите членове на ЦК. - Там вече един успя да възкръсне!
Българин влиза в супермаркет, взима си два буркана гювеч и излиза. Касиерката му подвиква: - Ало, господине, няма ли да си платите? Учуден той спира: - Ама как, нали е гювеч?
Един борец за първи път отива на басейн. Накупил всички нужни неща. Влиза в басейна и плува час, два, но изведнъж много му се доходило до тоалетна и незнаел какво да прави. Попитал съседа си и той му казал: - Пикай в басейна. Всички така правят. Бореца се изпикал, наплувал се и си заминал. На следващия ден шефът му го вика при него и ядосан му се развиква: - Идиот, тъпанар как можа да се изпикаеш в басейна? - Ами шефе, един ми каза да пикая в басейна. - Той ти е казал да пикаеш вътре в басейна, а не от транплина.