Баба отива в банката и пише чек. Касиерът и казва:
- А сега се подпишете.
- А как да се подпиша?
- Така, както се подписвате на поздравителните картички.
Бабката взима химикалката и старателно изписва: "Целувам ви всички, Ваша леля Емилия".
Яко напушен наркоман се движи с кола по пътя. На едно място красива девойка му маха, да я вземе на стоп. Наркоманът набива спирачки, красавицата влиза в колата, сяда на задната седалка и казва:
- Ще ме закараш ли до гарата, ще изпусна влака, моля те!
Наркоманът:
- Немаш проблеми, маце, тръгваме!
След половин час, девойката ядосано пита:
- Ама ние вече минахме оттук... И въобще ти се въртиш в кръг...
Наркоманът стреснато се обръща и тихичко пита:
- Кой говори...