Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл Прасчо на гости на Мечо Пух, напили се вечерта и останал да спи там. Но понеже имало само 1 легло легнали заедно. По едно време Мечо се буди и пита Прасчо: -Какво правиш Прасчо? -Бия чекий Мечо, отврьща му Прасчо. -А искаш ли да свьршиш Прасчо: пак го пита Мечо. -Да искам Мечо: отвръща му Прасчо. -Еми бий си ги тогава на тебе да те е*а в свинята...
Животни 1,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо и симпатично зайче търси приключения за своето морковче! Камилче пита майка си: - Мамо, защо имаме две гърбици? - За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. - А защо ни е такава дебела шията? - За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. - А защо имаме такива големи копита? - За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. - Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?! Йозеф КиршнерМедиите са носители на манипулативните импулси на неколцина към масите Онова, което приемаме безкритично и следваме доверчиво, ще ни въздейства в полза на неколцината. Онова, което проверяваме критично в неговите закономерности и намерения, ще употребим за себе си доколкото ни е необходимо. Очен лекар приел млада циганска булка, която още с влизането започва да се разсъблича. - Ама, госпожице… такова, тук е очния кабинет! - Спокойно бе, душа- ша ти обясним! Аз съм за илач! - казала циганката и след като се съблякла, разтворила краката и помолила: - Бъркай! - Аз съм очен лекар!- проплакал докторът. Циганката невъзмутимо изваждайки нож изревала: - Бъркай, бе! Докторът бръкнал с два пръста, погледнал жената, която му махнала с поглед да продължи: три пръста; четири… шепа… до лакътя. Тук циганката изпищяла и със сълзи в очите изстенала: - Ето при това положение ми сълзят очите! А са ми предпиши илач! - Пред мен се раэкрива страшна картина! - казва потресен екстрасенс на клиентка. - Утре вашият мъж ще эагине! - Да, да, знам това - отговаря посетителката. - А мен ще ме осъдят ли или не?