Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Цяла нощ си мислех за вас, докторе! - Нима? - Да, докторе. Явно вечерта бях изяла някаква развалена храна.
Лекари 3,928 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отива на доктор: - Докторе, беля! - ?! - Бременна съм. Вече за 11-ти път ми се случва... - Добре де, като се таковате с партньора, там "чудесийките"... нали... ако може навън... След месец пак: - Докторе, пак съм хванала... - Ами какво ти казах? А? - Абе уж навън бе докторе, под крушата, и аз пак бременна... Човек източил милиони от ДДС отива при адвокат и му казва. - Имам толкова пари, не искам да отида в затвора. Адвоката му го успокоява. - Няма страхно с толкова много пари няма как да отидеш в затвора. И адвоката бил прав, когато приключило делото и го вкарали в затвора нямал ни един лев. Много полезни неща измислят, видеозаснемане на нарушенията по пътищата. Видеокамерите всичко виждат...аз вече две откраднах! Вървят дядо и баба в парка, по едно време се уморили и дядото казал "Бабо, дай да седнем на тая пейка и да починем" и седнали и починали. Нареждане на шефа: Всеки служител в офиса да получи дистанционно с два надписа: - кафе - свирка При добрите служители - това са бутони, при лошите - лампички.