Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мразя, когато ми казват, че трябва да пия повече течности. Че какво друго да пия? Сухи вещества или йонизирани газове?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Преходна възраст - това е когато в не знаеш, какво искаш. Сладолед ли, или бира...
Бисери
03.10.2017
3,160 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицай спира мутра: - Дай си трите имена! - Ти луд ли си, бе!?! А после как ще се казвам?!?
Жена се прибира и казва на мъжа си: - Честито! Ще ставаш татко! - Значи ти е казала мръсницата!
Двама приятели, които не се били виждали 20 години, се срещат на една автобусна спирка и единият казал на другия: - О, откога не сме се виждали? Ожени ли се? - Не. - Ами какво правиш? - Чакам рейса.
Човек си копае на нивата. Към него тича съседът и крещи: - Жена ти умряяяя...преди пет минути умря... Оня продължава да копае. Съседът се приближава. - Чу ли? - Да! - Ми утре е погребението, няма ли да идеш? - Първо работата, после удоволствието. На другият ден, след като свършил работата, мъжът отива на гробищата. Намира гробът на жена си, сяда пред него и започва да говори: - Защо ме оставиии, защо ме напуснаааа, искам да се върнеш..... Изведнъж някаква къртица започнала да надига пръстта от гроба. Оня както си нареждал, скочил и почнал да затиска с крак надигнатото и да вика: - Стига ма, ти от майтап на разбираш ли, ма...
Две блондинки си говорят: - Скъпа, знаеш ли, че тази нова година се пада петък! - Ох, знам, ама дано да не е тринайсти!!!